İade ve Değişim Kabul Edilmeyen Durumlar

Aşağıda Belirtilen Durumlarda İade ve Değişim Kabul Etmiyoruz !!!

- İade etmek istediğiniz ürünün orijinal kutusu ve ambalajı bozulmuşsa veya kayıpsa,

- Demonte olarak satılan ürünün montajı yapılmışsa,

- Ürün özel siparişle üretilip size gönderilmişse.

İade Şartları

1) İade edeceğiniz ürünün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

2) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için Ürün İade Formu'nu doldurarak kayıt açmanız ve müşteri hizmetlerimiz tarafından talebinize onay verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

3) İade ve değişim başvurunuz onaylandığında ürünü aynı kargo firması ile faturası ile birlikte geri göndermelisiniz. İade başvurunuz onaylanmadan veya farklı kargo firmasıyla gönderilen iadeleriniz kabul edilmeyecektir.

4) 7 Günlük cayma hakkı kullanılması durumunda kargo ücreti Müşteri tarafından karşılanacaktır. Ayıplı malların 30 günde değiştirilmesi sürecinde kargo ücreti satıcı tarafından karşılanacaktır.

5) Kargo firması ile bize ulaştırılan ürünler iade koşullarımız doğrultusunda değerlendirilererek kabul veya reddedilir. Bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendireceksiniz.

6) İade kabulünün depomuzda gerçekleştiği andan itibaren, tutar iadesi en geç 14 iş günü içerisinde alışveriş yaptığınız ödeme aracına yapılır. Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak kartınıza iade edilir. Ödemenizi EFT/Havale, banka kartı (debit kart) ile gerçekleştirdiyseniz, banka hesabınıza iade edilir.

- Web sitemizde satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.